Zapraszamy  do współtworzenia Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2025 rok

Zaproponuj zmiany, zgłoś pomysł na nowe zadania!Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, zaprasza do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2025 rok (dalej zwanym „Programem współpracy”).

Propozycje do projektu Programu współpracy można składać od 24 czerwca do 15 lipca br.

Program współpracy to dokument programowy, określający zasady polityki realizowanej przez organ administracji publicznej wobec sektora pozarządowego. To w nim znajdują się informacje o celach i formach współpracy, jak również o planowanych środkach finansowych na zlecanie zadań publicznych do realizacji przez organizacje pozarządowe. Program współpracy wskazuje również jakie zadania publiczne w danym roku Samorząd Województwa Mazowieckiego określa jako priorytetowe.

Bądź aktywny, Twoje zdanie się liczy!

  • Punktem wyjścia do składania propozycji do projektu przyszłorocznego Programu współpracy jest program obowiązujący w 2024 roku > Program współpracy - Dialog Mazovia
  • Masz szansę na zgłoszenie propozycji nowych zadań publicznych. Dobrze uzasadnij potrzebę ich realizacji. Opisz założenia i planowane rezultaty oraz propozycję kwoty dotacji dla jednej oferty. Pamiętaj, że zaproponowane zadania muszą się mieścić w katalogu zadań samorządu województwa
  • Możesz zgłosić uwagi do istniejących zapisów, jak też zaproponować zupełnie nowe

Wypełnij i przekaż nam wypełniony Formularz zgłoszenia propozycji do 15 lipca br. na jeden z wymienionych sposobów:

Biuro Dialogu i Inicjatyw Społecznych
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa
z dopiskiem „Program współpracy 2025”

Jaki jest kolejny krok?

Na podstawie zgłoszonych propozycji przygotowany zostanie projekt Rocznego programu współpracy województwa mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2025 rok, który następnie poddany zostanie konsultacjom społecznym. Konsultacje, zgodnie z harmonogramem prac nad Programem współpracy, zaplanowane są na miesiąc wrzesień br.

Dodatkowe informacje

W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biuro Dialogu 
i Inicjatyw Społecznych, e-mail: dialog@mazovia.pl.

Formularz

 

OGŁOSZENIE

Wójta Gminy Brudzeń Duży

 

o przeprowadzeniu konsultacji projektu „Program współpracy Gminy Brudzeń Duży z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023”.

 

Wójt Gminy Brudzeń Duży ogłasza przeprowadzenie konsultacji projektu „Program współpracy Gminy Brudzeń Duży z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023” zwanego dalej Programem.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie zamieszczenia konsultowanego projektu Programu na stronie internetowej www.brudzen.pl. oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu.

Wszelkie uwagi dotyczące przedmiotu konsultacji mogą być zgłoszone pisemnie, przy użyciu załączonego formularza, na adres: Urząd Gminy Brudzeń Duży, ul. Toruńska 2, 09-414 Brudzeń Duży lub drogą elektroniczną sekretariat@brudzen.pl.

 

  1. Cel konsultacji:

Zebranie uwag na temat projektu Programu.

 

  1. Przedmiot konsultacji:

Treść projektu Programu.

 

  1. Termin konsultacji:

Rozpoczęcie – 21 października 2022r.

Zakończenie – 14 listopada 2022r.

 Projekt programu

Formularz konsultacji

 

 


 
 
 

 

Orkiestra Dęta w Sobowie

 

 

Założycielem orkiestry jest ks. Eugeniusz Graczyk. Pierwszym kapelmistrzem został prof. Czesław Kapela, to dzięki niemu nastąpił prawdziwy rozwój orkiestry i ukształtowało się jej brzmienie, które słychać aż do dziś...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Sieczkowski Piotr
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-06-18 08:00:50
  • Informacja zaktualizowana przez: Oliwkowska Elżbieta
  • Data ostatniej aktualizacji: 2024-06-21 14:26:48
  • Liczba odsłon: 7626
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 4957836]

przewiń do góry