SKŁAD RADY GMINY W BRUDZENIU DUŻYM 

 

 

 

 

 

 

 

PRZEWODNICZĄCY

 

RADY   GMINY

 

 

 

Tadeusz Borowicki

 

 

 

WICEPRZEWODNICZĄCY

 

RADY   GMINY

 

 

 

Lech Rutkowski

 
 
 

 Adam Mański

a.manski@brudzen.pl

 Aleksandra Krzemińska

a.krzeminska@brudzen.pl

 Andrzej Szwech

a.szwech@brudzen.pl

 Anna Pawlikowska

a.pawlikowska@brudzen.pl

 Hanna Danuta Skierkowska

h.skierkowska@brudzen.pl

 Iwona Matusiak

i.matusiak@brudzen.pl

 Lech Rutkowski

l.rutkowski@brudzen.pl

 Michał Wrześniewski

m.wrzesniewski@brudzen.pl

 Rafał Nowak

r.nowak@brudzen.pl

 Ryszard Skonieczny

r.skonieczny@brudzen.pl

 Sławomir Karpiński

s.karpinski@brudzen.pl

 Sławomir Marciniak

s.marciniak@brudzen.pl

 Tadeusz Borowicki

t.borowicki@brudzen.pl

 Tomasz Krankiewicz

t.krankiewicz@brudzen.pl

 Walentyna Kowalska

w.kowalska@brudzen.pl

 

                                                        

                                                                     Brudzeń Duży, dn.  22 grudnia 2020 r.


Szanowni Państwo

Zapraszam
na XXIV Sesję Rady Gminy Brudzeń Duży,
która odbędzie się w dniu 29 grudnia 2020 r. od godz. 900
w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Brudzeniu Dużym

Porządek obrad
1.    Otwarcie posiedzenia, przedstawienie porządku obrad i stwierdzenie prawomocności obrad.  
Informacja o nagrywaniu obrad sesji.
2.    Rozpatrzenie projektów uchwał Rady Gminy Brudzeń Duży:
a)    w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Brudzeń Duży na lata 2020 – 2033;
b)    w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej Gminy Nr XIV/101/19 z dnia 30 grudnia 2019 r.;
c)    w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Brudzeń Duży na lata 2021 – 2033;
(W załączeniu: Uchwała Nr Pł.367.2020 składu orzekającego RIO w Warszawie    z dn. 9 grudnia 2020 r. w sprawie opinii o przedłożonym przez Wójta Gminy Brudzeń Duży projekcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Brudzeń Duży na lata 2021-2033 – Opinia pozytywna);
d)    Projekt Uchwały Budżetowej Gminy Brudzeń Duży na rok 2021  z dnia .… 2020 r.
Autopoprawka do projektu budżetu na 2021 rok.
(W załączeniu: Uchwała Nr Pł.368.2020 składu orzekającego RIO w Warszawie          z dn. 9 grudnia 2020 r. w sprawie opinii o przedłożonym przez Wójta Gminy Brudzeń Duży projekcie uchwały budżetowej Gminy Brudzeń Duży na lata 2021-2033 – Opinia pozytywna;
e)    w sprawie ustalenia na terenie Gminy Brudzeń Duży maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych, zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych;
f)     w sprawie przystąpienia do sporządzenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów części działki Nr ew. 390 w miejscowości Siecień.
3.    Wystąpienie Pana Andrzeja Dwojnycha Wójta Gminy Brudzeń Duży.
4.    Sprawy różne.
5.    Przyjęcie Protokołu Nr XXIII/20 Sesji Rady Gminy Brudzeń Duży.
6.    Zakończenie obrad.

 

 

Przewodniczący Rady Gminy Brudzeń Duży

Tadeusz Wojciech Borowicki

 

 

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Marzanna Kowalska
  • Data udostępnienia w BIP: 2020-03-03 00:00:00
  • Informacja zaktualizowana przez: Sieczkowski Piotr
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-12-23 07:31:14
  • Liczba odsłon: 20895
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 3981335]

przewiń do góry