Nr obwodu                                

1  SP Turza Mała  1   Głoskowska   Halina Barbara    Członek       

1  SP Turza Mała  2   Lisowska Anna Elżbieta         Członek       

1  SP Turza Mała  3   Grajkowska   Anna              Członek       

1  SP Turza Mała  4   Strześniewska Ewa              Członek       

1   SP Turza Mała 5   Jabłkowski Stanisław           Członek       

1   SP Turza Mała 6   Tomczyk   Iwona                Członek       

1   SP Turza Mała 7   Koprowska   Sylwia             Członek       

1   SP Turza Mała 8   Matusiak   Iwona               Członek       

1   SP Turza Mała 9   Kowalski  T omasz              Członek  

-----------------------------------------------------------      

2   Gimnazjum Brudzeń Duży   1   Słowiński Rafał     Członek       

2   Gimnazjum Brudzeń Duży   2   Geras Jacek Cezary  Członek        

2   Gimnazjum Brudzeń Duży   3   Domańska Hanna      Członek       

2   Gimnazjum Brudzeń Duży   4   Lewandowska Elżbieta Członek       

2   Gimnazjum Brudzeń Duży   5   Nowakowski Krzysztof Członek       

2   Gimnazjum Brudzeń Duży   6   Kilińska   Dorota    Członek       

2  G imnazjum Brudzeń Duży   7 Michalska   Katarzyna  Członek       

2   Gimnazjum Brudzeń Duży   8   Moderacki   Marcin   Członek       

2   Gimnazjum Brudzeń Duży   9   Dądalska   Teresa Anna Członek  

-----------------------------------------------------------      

3   SP Sikórz     1    Dąbkowski   Łukasz Piotr   Członek       

3   SP Sikórz     2    Głoskowski   Przemysław    Członek       

3   SP Sikórz     3    Ruszkowski   Marian Roman  Członek       

3   SP Sikórz     4    Bartnicka   Marlena Aneta  Członek       

3   SP Sikórz     5    Krzemińska   Ewa           Członek       

3   SP Sikórz     6    Turant   Wioletta          Członek       

3   SP Sikórz  7    Wrześniewski Robert Stanisław       Członek       

3   SP Sikórz     8    Michalska   Justyna        Członek       

3   SP Sikórz     9    Tyburski    Mariusz        Członek  

-----------------------------------------------------------      

4   SP Myśliborzyce    1   Rogalska   Wioletta    Członek       

4   SP Myśliborzyce    2   Ruszkowski Krzysztof   Członek       

4   SP Myśliborzyce    3  Kikolsa Mariola Agnieszka Członek       

4   SP Myśliborzyce    4   Dzikowska   Jadwiga      Członek       

4   SP Myśliborzyce    5   Myzia   Kamil Łukasz     Członek       

4   SP Myśliborzyce    6 Łowicka Wioletta Barbara   Członek       

4   SP Myśliborzyce    7   Przybyt   Maria          Członek       

4   SP Myśliborzyce    8   Olak   Dariusz Jan      Członek       

4   SP Myśliborzyce   9   Radomska   Ewa           Członek  

-----------------------------------------------------------      

5   SP Siecień         1   Dublicki   Piotr Marek             Członek       

5   SP Siecień         2   Cholewiński   Marcin              Członek       

5   SP Siecień         3   Zielińska-Śliwoska   Ilona Beata   Członek       

5   SP Siecień         4   Żochowska   Agnieszka              Członek       

5   SP Siecień         5   Kędzierska   Anna                Członek       

5   SP Siecień         6   Sikorski   Andrzej Bogdan          Członek       

5   SP Siecień         7   Zarębska Maria Małgorzata       Członek       

5   SP Siecień         8   Stępczyńska   Małgorzata Teresa   Członek       

5   SP Siecień         9   Chęcińska   Krystyna               Członek  

------------------------------------------------------------      

6   SP Główina         1   Wrześniewska   Bożena            Członek       

6   SP Główina         2   Trojanowski   Sylwester           Członek       

6   SP Główina         3   Łaskarzewska Barbara Małgorzat Członek       

6   SP Główina         4   Kaim   Anna                      Członek       

6   SP Główina         5   Smardzewski   Henryk                Członek       

6   SP Główina         6   Łaziuk   Henryk Krzysztof        Członek       

6 SP Główina         7   Łojewska   Anna                     Członek       

6   SP Główina         8   Żochowska   Elżbieta                Członek       

6   SP Główina          9   Wojciechowska   Anna               Członek        

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Kowalska Jadwiga
  • Data udostępnienia w BIP: 2006-10-23 13:47:14
  • Informacja zaktualizowana przez: Kowalska Jadwiga
  • Data ostatniej aktualizacji: 2006-10-23 14:30:32
  • Liczba odsłon: 305
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 3940184]

przewiń do góry